wycieczki klubowe

Planowane imprezy i wycieczki, relacje oraz fotoreportaże;

Moderatorzy: Sebastian Marszał, bastard

Przemek
Ekspres
Posty: 218
Rejestracja: 02 paź 2004, 09:55
Lokalizacja: Dobre Miasto

wycieczki klubowe

Post autor: Przemek »

kiedyś jedną z form działania klubu były wspólne wycieczki na imprezy dla MK, w zeszłym roku niestety nic się nie działo w tym kierunku.
Może warto by było powrócić do dobrych tradycji?
W najbliższym czasie-16 kwietnia odbędzie się przejazd na Kolejce śmigielskiej oraganizowany przez SKPL, może by ktoś chciał pojechać?
Ja tam nigdy nie byłem, zostały dwa tygodnie, jeśli byście chcieli to można by było taki wypad zaoragnizować.
pzdr
Marcin W
Towarowy
Posty: 12
Rejestracja: 17 paź 2004, 21:44
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Marcin W »

hmm, sprawdzałem połączenia kolejowe i powiem że tragicznie to się prezentuje. 30 kwietnia jest również parada parowozów w Wolsztynie, jednak ja zachowam "siły" na 30 kwietnia na wyjazd do Nowego Dworu. Może tam sie ktoś ze mną wybierze?
Przemek
Ekspres
Posty: 218
Rejestracja: 02 paź 2004, 09:55
Lokalizacja: Dobre Miasto

Post autor: Przemek »

...tak, ja po zastanowieniu zachowam siły( czyt. fundusze) na wolsztyn... i wąskotorówkę sobie odpuszecze.
Bernard
High-speed
Posty: 701
Rejestracja: 02 paź 2004, 10:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Bernard »

Hej Przemek! Musimy się koniecznie zgadać w sprawie parady! Co powiesz na gonienie składu z niemcami do Konotopu? Niemcy jadą w swoich wagonach Reko z Ol49 do Konotopu o 11.15. Powrót 13.00. Może ich pościgamy z aparatami i kamerami? Ja nie ścigałem jeszcze nigdy pociągu do Konotopu.
"Uwaga Grupa! Kierunek wschód! Tam musi być jakaś cywilizacja!"
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1140
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Hej!

A spytam się tak z głupia frant. Ile kosztuje spędzenie trzydniowego weekendu w Wolsztynie (od piątku do niedzieli?). Jak z noclegami? Domki, namiot? Chętnie bym się wybrał, ale decydujące okażą się dwie kwestie: tok studiów oraz koszt ewentualnego wypadu (przy założeniu sbs, czyli skromnego budżetu studenckiego).

Pozdrawiam smutno! :(
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Przemek
Ekspres
Posty: 218
Rejestracja: 02 paź 2004, 09:55
Lokalizacja: Dobre Miasto

Post autor: Przemek »

Adamie, uszy do góry... :D

W wolsztynie i tak teraz nie znajdziesz już noclegu- wszystko porezerwowane!
Ja się zagapiłem i znalazłem nocleg tylko na piatek- koszt za 2 osoby i dziecko ok 60 zł w domku w karpicku-wsi przylegajacej do Wolsztyna.
Normalnie domek kosztował tam chyba 100 zł za dobę nie zależnie od ilości osób ( mogą tam spać 4 osoby na łużku, i parę na materacach na podłodze), na tej zasadzie tam jeśżdziliśmy wcześniej w szerszym gronie-tak było najtaniej.
Z powodu braku noclegu w sobotę po Paradzie wyjeżdząm do żnina, gdzie w niedzielę chcę pojechać wąskotorówką.

Tak więc chyba najlepiej spróbój dojechać pociągiem na jeden dzień i wróćić- tak zrobił chyba dwa lata temu Bartek- no ale teraz to może nie jest mozliwe?

JEŚLI TY lub ktokolwiek inny się wybiera- dajcie INFO!!!
pzdr :D
Przemek
Ekspres
Posty: 218
Rejestracja: 02 paź 2004, 09:55
Lokalizacja: Dobre Miasto

Post autor: Przemek »

aha, na tym kępingu jest też pole namiotowe, jak cię interesuje namiot to daj znać, dowiem się o cenę- i mógłbym cię do Wolsztyna zabrać chyba wtedy w jedną stronę a z powrotem możesz pociągiem wrócić.
Tak by było najtaniej.
pzdr
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1140
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Ja jednak odpadam. :( Brat ma Bierzmowanie, a ja zostałem powołany na świadka... :wink:

Izydor - takie sobie imię obrał...

Pozdrówka!
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Bernard
High-speed
Posty: 701
Rejestracja: 02 paź 2004, 10:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Bernard »

Możesz już NIGDY nie zobaczyć OKz32 i TKt48 w Wolsztynie, a nawet, to może być OSTATNIA parada parowozów w historii ludzkości, bo kończy się w 2006 umowa z CARGO dotycząca planowego ruchu z parowozami.
"Uwaga Grupa! Kierunek wschód! Tam musi być jakaś cywilizacja!"
CM

Post autor: CM »

Czasem i komercję z Japońcami i Szkublami z watą cukrową w tle warto zobaczyć ;) Wielkopolska kusi parowozową trasą Poznań-Wolsztyn - tu też mamy śliczne "pruskie" stacyjki i nawet z bunkrami ;)

Obrazek

Jakby ktoś nie wiedział - stacja w Szreniawie (2002)
Bernard
High-speed
Posty: 701
Rejestracja: 02 paź 2004, 10:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Bernard »

Kto jedzie napewno na wypas parowozowy do Wolsztyna? :)
"Uwaga Grupa! Kierunek wschód! Tam musi być jakaś cywilizacja!"
ODPOWIEDZ