Zmiany organizacyjne na Forum Dyskusyjnym WMTMK Olsztyn

Uwagi dotyczące Forum dyskusyjnego WMTMK Olsztyn;

Moderatorzy: kuba_mk, Sebastian Marszał, bastard, ksiezyc

Adam Dąbrowski
Dyżurny Ruchu (admin)
Posty: 888
Rejestracja: 2004-09-24, 16:26
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Kontakt:

Tymczasowa zmiana zasad dostępu do Forum WMTMK

Post autor: Adam Dąbrowski » 2016-11-05, 23:24

Witam,

działając na podstawie §2 p. 10 informuję, że od chwili publikacji niniejszej wiadomości profil każdego nowego Użytkownika Forum WMTMK wymaga wcześniejszej aktywacji przez jednego z administratorów. Tym samym rejestracja przestaje być procesem automatycznym. Niniejsze działanie jest spowodowane zwiększoną aktywnością użytkowników spamujących oraz robotów w ostatnim czasie.

Jednocześnie informuję, że trwają prace nad nowym Regulaminem Forum WMTMK Olsztyn. Wraz z jego publikacją zostaną określone nowe zasady dostępu do Forum WMTMK. Jest rozważane m. in. całkowite zablokowanie dostępu do Forum dla osób niezarejestrowanych (tzn. z poziomu "gościa"). Choć decyzja nie jest jeszcze podjęta, Użytkowników już teraz proszę o przygotowanie się na taką ewentualność.

Pozdrawiam serdecznie,

Adam Dąbrowski
Przywróćmy czar "Włóczęgi Północy"...

Adam Dąbrowski
Dyżurny Ruchu (admin)
Posty: 888
Rejestracja: 2004-09-24, 16:26
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Adam Dąbrowski » 2017-01-01, 13:37

Witam...

...i życzę wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2017! :smile:

Informuję o zmianach organizacyjnych na Forum WMTMK Olsztyn.

1. Z dniem dzisiejszym wszedł w życie nowy Regulamin Forum Dyskusyjnego WMTMK Olsztyn.

2. Zgodnie z §1 p. 5) Regulaminu administracja podjęła decyzję o ograniczeniu dostępu do Forum dla osób niezarejestrowanych. Od dnia 8 stycznia 2017 r. dostęp do załączników i zdjęć w wiadomościach będą posiadały wyłącznie osoby zarejestrowane (zalogowane). Powyższa zasada nie będzie obowiązywała jedynie dla for "Działalność WMTMK Olsztyn", "Modelarze WMTMK Olsztyn" oraz "Imprezy i wycieczki", gdzie pozostawiony zostanie dostęp do załączników i zdjęć z poziomu "gościa". W związku ze zmianami proszę osoby zwyczajowo korzystające z materiałów zamieszczanych na Forum z poziomu "gościa" o przypomnienie sobie loginów i haseł do własnych kont.

3. Zgodnie z §3 p. 2) wprowadzona tymczasowo ręczna aktywacja nowych profili użytkowników przez administratorów (patrz poprzednia wiadomość z dn. 5 listopada 2016 r.) zostaje przyjęta jako rozwiązanie stałe.

Pozdrawiam serdecznie,

Adam Dąbrowski
Przywróćmy czar "Włóczęgi Północy"...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości