Poszukuję filmu "Tor"

Książki, filmy, dokumenty, zabytkowe eksponaty;

Moderatorzy: Sebastian Marszał, bastard

Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1140
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Poszukuję filmu "Tor"

Post autor: Adam Dąbrowski »

Czy ktoś z osób bywających na Forum posiada może i zechciałby pożyczyć (albo wie, gdzie można znaleźć) wersję cyfrową filmu Piotra Kielara "Tor" z 2000 r.? Film ten opowiada o kolejarzu Rogowskiej Kolei Dojazdowej u schyłku jej funkcjonowania w strukturze PKP. Reżyser za ten dokument otrzymał Grand Prix na X Festiwalu Mediów "Człowiek w Zagrożeniu". Kiedyś to oglądałem, bardzo fajne klimaty.

Pozdrawiam,

AD
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Mario-C
Towarowy
Posty: 22
Rejestracja: 22 sty 2013, 18:20
Lokalizacja: Grajewo, D29-38

Post autor: Mario-C »

Na YT jest, nie wiem może z Vdownolader czy innych jutubowych downloaderów spróbuj. Osobiście o katastrofie pod otłoczynem i uciekającej lokomotywie ściągnełem materiały, co raz przeglądam i analizuję w myślach jednocześnie
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1140
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Chyba nie myślimy o tym samym filmie. :smile: Tak jak wyraźnie napisałem w pierwszym poście, chodzi mi film o kolejce rogowskiej, a nie Otłoczynie.
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Stellwerk

Post autor: Stellwerk »

A może by się skontaktować z autorem??
Na tej stronie http://lifetimeproductions.eu/index.php ... ct&lang=pl jest kontakt do P. Kielara (chyba tego samego...).

Oczywiscie niczego nie gwarantuję....
Mario-C
Towarowy
Posty: 22
Rejestracja: 22 sty 2013, 18:20
Lokalizacja: Grajewo, D29-38

Post autor: Mario-C »

Adam Dąbrowski pisze:Chyba nie myślimy o tym samym filmie. :smile: Tak jak wyraźnie napisałem w pierwszym poście, chodzi mi film o kolejce rogowskiej, a nie Otłoczynie.
Dałem tylko przykład że jeżeli TOR występuje na Youtube, to można Vdownloaderem spróbować zapisać na dysk
ODPOWIEDZ