Służbowy Rozkład Jazdy Pociągów Pasażerskich
Zeszyt 561 (DOIK Gdańsk)
30 V 1999
#SRJPP-561-1999.05.30#
https://www.wmtmk.pl/repozytorium/19990530_561.zip
(Gniezno) - Inowrocław - Iława - Olsztyn Gł. - Korsze - Skandawa
Ełk - Sterławki Wielkie - Korsze - Bartoszyce
Działdowo - Olsztyn
Olsztyn - Szczytno - Ruciane-Nida - Ełk
Olsztyn Gł. - Bogaczewo - Elbląg
Gutkowo - Braniewo
Czerwonka - Mrągowo - Ełk
Nidzica - Wielbark - Szczytno
Rozkłady jazdy ważne od 30 V 1999
Moderator: kuba_mk
- Adam Dąbrowski
- DYŻURNY RUCHU
- Posty: 1140
- Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
- Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Rozkłady jazdy ważne od 30 V 1999
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Adam Dąbrowski
-
- DYŻURNY RUCHU
- Posty: 122
- Rejestracja: 21 paź 2005, 18:31
- Lokalizacja: Lidzbark Welski
- Kontakt:
Re: Rozkłady jazdy ważne od 30 V 1999
Służbowy Rozkład Jazdy Pociągów Pasażerskich
Zeszyt 506 (DOIK Gdańsk)
30 V 1999
#SRJPP-506-1999.05.30#
https://www.wmtmk.pl/repozytorium/19990530_506.pdf
(Nasielsk) - Mława - Działdowo - Iława - Tczew
Malbork - Bogaczewo - Braniewo
Brodnica - Tama Brodzka - Iława
Prabuty - Kwidzyn - (Grudziądz)
Małdyty - Malbork
Elbląg - Tolkmicko - Braniewo
Zeszyt 506 (DOIK Gdańsk)
30 V 1999
#SRJPP-506-1999.05.30#
https://www.wmtmk.pl/repozytorium/19990530_506.pdf
(Nasielsk) - Mława - Działdowo - Iława - Tczew
Malbork - Bogaczewo - Braniewo
Brodnica - Tama Brodzka - Iława
Prabuty - Kwidzyn - (Grudziądz)
Małdyty - Malbork
Elbląg - Tolkmicko - Braniewo
-
- DYŻURNY RUCHU
- Posty: 122
- Rejestracja: 21 paź 2005, 18:31
- Lokalizacja: Lidzbark Welski
- Kontakt:
Re: Rozkłady jazdy ważne od 30 V 1999
Służbowy Rozkład Jazdy Pociągów Pasażerskich
Zeszyt 564 (DOIK Gdańsk)
30 V 1999
#SRJPP-564-1999.05.30#
https://www.wmtmk.pl/repozytorium/19990530_564.pdf
Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. - Wyrzysk Osiek - Piła Gł.
Sierpc - Toruń Wsch. - (Toruń Gł.)
Sierpc - Brodnica
Aleksandrów Kuj. - Ciechocinek
Zeszyt 564 (DOIK Gdańsk)
30 V 1999
#SRJPP-564-1999.05.30#
https://www.wmtmk.pl/repozytorium/19990530_564.pdf
Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. - Wyrzysk Osiek - Piła Gł.
Sierpc - Toruń Wsch. - (Toruń Gł.)
Sierpc - Brodnica
Aleksandrów Kuj. - Ciechocinek