Uwagi użytkowników dotyczące pracy administracji Forum

Uwagi dotyczące Forum dyskusyjnego WMTMK Olsztyn;

Moderatorzy: Sebastian Marszał, bastard

Stellwerk

Post autor: Stellwerk »

Jeżeli administratorowi już nie wystarcza monopol na pisanie tekstu kolorem czerwonym, i bierze się za psychoterapię i udzielanie porad jak ktoś ma się do czegoś odnosić, to jest to kolejny powód by się wynieść.

Proszę o usunięcie mojego profilu, zgodnie z Regulaminem, §3, p. 5

(-) Stellwerk
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Stellwerk pisze:Proszę o usunięcie mojego profilu, zgodnie z Regulaminem, §3, p. 5
Jest mi bardzo przykro, że taką decyzję podjąłeś. Zgodnie z prośbą wyrażoną tutaj i na PW - wykonuję.

Pozdrawiam!

Adam
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Awatar użytkownika
Gagarin323
Osobowy
Posty: 73
Rejestracja: 02 cze 2012, 20:32
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Gagarin323 »

Śledziłem ten wątek od kilku dni. Nie sądziłem że dyskusja ta skończy się w ten sposób :shock:
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Gagarin323 pisze:Śledziłem ten wątek od kilku dni. Nie sądziłem że dyskusja ta skończy się w ten sposób :shock:
Ja też nie sądziłem, że dyskusja skończy się w taki sposób i wcale nie jest mi z tym dobrze. :neutral: Skoro jednak kolega @Stellwerk podjął taką, a nie inną decyzję, należy uszanować.

Wątek pozostaje oczywiście otwarty. Jeżeli macie jakieś refleksje dotyczące zarówno dzisiejszej dyskusji, jak i dalszej działalności Forum - proszę śmiało pisać.

Pozdrawiam,

Adam
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
bastard
ZWROTNICZY
Posty: 362
Rejestracja: 06 mar 2007, 20:29

Post autor: bastard »

W ostatnim czasie pojawiało się wiele dość dziwnych wiadomości i też sam osobiście (jako moderator) je usuwałem. Jest to normalna praktyka administratora lub moderatora na forum. I dlatego dziwię się, że były już użytkownik @Stellwerk ma jakieś obiekcje czy wątpliwości (co często przejawiało się w jego postach), skoro Adam Dąbrowski w sposób jasny i klarowny wyjaśnił powody swoich decyzji. Ja z tymi decyzjami - o usunięciu postów użytkownika @Kasia25 i usunięciu użytkownika @Gragas – jako moderator i zwykły użytkownik w pełni się zgadzam i je popieram. Taka jest rola administracji forum. I nie jest to "prywatny folwark" !

Nie ma co „płakać nad rozlanym mlekiem” i odejściem uzytkownika. Forum trwa dalej. Brak lub ostatnio rzadko zamieszczane posty nie świadczą, że forum ledwo żyje. Jest wiele archiwalnych tematów, wiadomości i złączników, które zarówno dla nowych użytkowników, jak i dla starszych są źródłem informacji i wiedzy. I dlatego niech te forum trwa. Tak jak napisał Adam Dąbrowski – nie o ilość tu idzie , ale o jakość. A na pewno pojawią się nowe tematy czy wiadomości – również z mojej strony.

O jakość na forum dbajmy wszyscy – a nie tylko przez administrację forum.
Awatar użytkownika
maczy
Ekspres
Posty: 215
Rejestracja: 21 lis 2007, 18:24

Post autor: maczy »

bastard pisze:I dlatego niech te forum trwa.
[...]
O jakość na forum dbajmy wszyscy – a nie tylko przez administrację forum.
TO forum. TE odnosi się do liczby mnogiej.

Być może ta moja uwaga jest nie na miejscu, ale skoro poniżej był apel o JAKOŚĆ na forum, to nie mogłem sobie odmówić. Absolutnie niezłośliwie zresztą, żeby nie było;).
ODPOWIEDZ