Lipowa Tucholska

Obecne oblicze stalowych szlaków;

Moderatorzy: Sebastian Marszał, bastard

Szyszkowicz
Towarowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 cze 2010, 22:39
Lokalizacja: Lipowa Tucholska

Lipowa Tucholska

Post autor: Szyszkowicz »

Witam wszystkich pasjonatów kolei;)

Jestem mieszkańcem Lipowej Tucholskiej i mogę wam pomóc. Interesuję się przede wszystkim historią i z doskoku koleją. Na temat odcinaka kolei z Bąka do Wierzchucina i odcinka Bąk - Czersk - Laskowice wiem prawie wszystko. Moi rodzice całe życie pracowali na kolei więc mam pewne rzeczy we krwi.

Osoby, które planują wyruszyć w moje okolice proszę o kontakt ze mną. Na pocztę proszę nie pisać, bo rzadko tam zaglądam. Mogę każdego oprowadzić po swoim terenie i trochę o nim opowiedzieć.

Pozdrawiam:)
Referee
Ekspres
Posty: 211
Rejestracja: 03 lip 2007, 21:10
Lokalizacja: Wasilków

Post autor: Referee »

A pytania na forum można zadawać ?? :mrgreen:
Z tego co widziałem w internecie, to w Bąku przebudowywane jest SRK. Chyba dotychczas dyżurny jeżdził na rowerze? To właśnie na tej stacji tak było? Coś mi się o uszy obiło o takim przemieszczaniu pomiędzy głowicami. Wyprowadź mnie z błędu
Awatar użytkownika
Kolins
Pospieszny
Posty: 119
Rejestracja: 19 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: Kolins »

No proszę... W Ocyplu niedawno biwakowałem, w Lipowej byłem, to rzut beretem przecież... Szkoda, że wcześniej tu nie zajrzałem na forum. Pech.... Ale będę jeszcze nie raz, jak dać znać najlepiej? :grin:
Pozdro, Kolins
Kolins
Awatar użytkownika
Piotr Janik
InterCity
Posty: 300
Rejestracja: 29 wrz 2004, 16:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotr Janik »

Jestem mieszkańcem Lipowej Tucholskiej i mogę wam pomóc... Na temat odcinaka kolei z Bąka do Wierzchucina i odcinka Bąk - Czersk - Laskowice wiem prawie wszystko... Osoby, które planują wyruszyć w moje okolice proszę o kontakt ze mną... Mogę każdego oprowadzić po swoim terenie i trochę o nim opowiedzieć.
Obrazek
Freien Strecken für freien Menschen!
Awatar użytkownika
CM
Ekspres
Posty: 270
Rejestracja: 05 cze 2005, 15:23
Lokalizacja: Arys-Posen-Bromberg
Kontakt:

Post autor: CM »

Nie wytrzymałem ciśnienia... musiałem się zalogować
Kolejowy elementarz Warmii i Mazur! www.torowiskiem.prv.pl
ODPOWIEDZ