Impreza na linii 34

Planowane imprezy i wycieczki, relacje oraz fotoreportaże;

Moderatorzy: Sebastian Marszał, bastard

Awatar użytkownika
SP45-166
Przyspieszony
Posty: 97
Rejestracja: 21 wrz 2005, 12:37
Lokalizacja: WARSZAWA URSUS
Kontakt:

Impreza na linii 34

Post autor: SP45-166 »

Drodzy koledzy!

Mam przyjemność zaprosić was na przejazd specjalny wózkiem inspekcyjnym WOA29 na trasie Małkinia-Ostrów Mazowiecka-Ostrołęka-Śniadowo i nazad...
Planowany termin przejazdu to ostatni piątek sierpnia (26.08.2011), czas trwania imprezy to ok. 8 godzin. Początek imprezy nie jest jeszcze precyzyjnie ustalony ale ok 8-9 rano w Małkini.
Koszt wyliczeń PLK na wynajem (8 godzin- niezależnie od ilości przejechanych kilometrów) to 1705,15 PLN co razem z podatkiem daje 2100 PLN bez 3 złotych, czyli jak łatwo sobie policzyć przy 15 osobach koszt wyjdzie 140 PLN na osobę, przy 21 osobach równe 100 PLN, a przy 27-29 osobach zejdzie nawet do 80 PLN. Jedziemy w piątek bowiem jedynie w dni robocze nie płacimy za otwarcie dla nas nastawni (kolejne kilkaset złotych kosztów).
Przewiduję liczne foto-stopy na szlaku szczególnie na linii 34 w wielu ciekawych miejscach ale także w Kurpiach, Żyźniewie i Śniadowie :)
Osoby chętne zarezerwować sobie miejsce zapraszam na kontakt na adres e-mail SP45.166(wytnijto)@vp.pl
Będę też drogą mailową podawał nr konta do wpłat. W przypadku odwołania imprezy ze względu na zbyt małą ilość osób (na razie mamy niecałe 20 osób- a chciałbym żeby pojechało 21 lub więcej tak by bilet nie był droższy niż 100), naturalnie będę zwracał całą wpłaconą kwotę.
NASIELSK-SIERPC FOREVER!!!
MAZOWSZE Pozdrawia!!!!!
MICHDRU85
Towos
Posty: 41
Rejestracja: 31 paź 2010, 19:49
Lokalizacja: Warszawa/Pruszków

Post autor: MICHDRU85 »

Czy impreza doszła do skutku???
Kurcze szkoda, że nie śledziłem na bieżąco forum bo na bank bym się przejechał tamtą linią.
Swoją drogą widziałem konkretny remont przejazdu kolejowego w Śniadowie - jeżeli o tym samym Śniadowie piszemy :)
ODPOWIEDZ