Ostatni raz Olsztyn - Pisz

Planowane imprezy i wycieczki, relacje oraz fotoreportaże;

Moderatorzy: Sebastian Marszał, bastard

Tomek
Ekspres
Posty: 248
Rejestracja: 25 wrz 2004, 20:32
Lokalizacja: Pisz/Olsztyn
Kontakt:

Ostatni raz Olsztyn - Pisz

Post autor: Tomek »

Witam po dłuższej niebytności.
Czy ktoś wybiera się 31 stycznia ostatnim pociągiem do Pisza?
Awatar użytkownika
Paweł Wagner
EuroCity
Posty: 455
Rejestracja: 16 maja 2005, 22:45
Kontakt:

Post autor: Paweł Wagner »

Wstępnie planuję podróż przedostatnim pociągiem do Pisza z Rucianego-Nidy (odj 12:49). Nie wkluczam jednak podróży również pociągiem "wieczornym".
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1140
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

U mnie może być ciężko, ale póki co nie wykluczam udziału w pożegnalnym przejeździe.

Pozdrawiam!
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1140
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Dobra, namyśliłem się i postanowiłem poświęcić jeden dzień sesji na pożegnanie Pisza. Będę jechał ostatnią parą pociągów. :cry:

Pozdrawiam!
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Tomek
Ekspres
Posty: 248
Rejestracja: 25 wrz 2004, 20:32
Lokalizacja: Pisz/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Tomek »

To już jutro...
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1140
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Tomek pisze:To już jutro...
Tak, a dziś ostatni (póki co) normalny dzień na tym pięknym odcinku. :( Ech, żeby znalazły się pieniążki na remont...
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Awatar użytkownika
CM
Ekspres
Posty: 270
Rejestracja: 05 cze 2005, 15:23
Lokalizacja: Arys-Posen-Bromberg
Kontakt:

Post autor: CM »

Kol. sdre wrzucił już fotę z przedostatniego odjazdu do Pisza...

Przez politykę "utajniania" likwidacji nie mogłem nawet wydębić wolnego dnia... :evil: eeeech, gdybym to wiedział miesiąc wcześniej. Szkoda, że już nie pojadę przez środek Puszczy Piskiej. Pewnie już chłopaki dojeżdżają do Świętajna... w Piszu po południu też przyjdzie kilku ludzi, których jeszcze obchodzi rozwój miasta... a inni?

Co dalej? Kolej samorządowa? Może znajdą się chętni do jej organizacji? Wszak "Sklejka" ma nawet małe zaplecze i byłaby zainteresowana przewozami... Ale skąd kasa na remoncik odcinka Ruciane-Pisz-Ełk? Na PKP czy Olsztyn nie ma już co liczyć... to tylko przedłużyłoby agonię. Jak w porę się nie lokalne władze nie zabiorą, to będzie Gołdap 2 - musztarda po obiedzie.

Latem ma zostać zawieszony ruch towarowy Pisz-Ełk, rośnie komunikacyjna dziura pomiędzy Warszawą i północną granicą... setki kilometrów, dziesiątki powiatów bez alternatyw przewozowych. "To był dobry rok dla Polski", a następny będzie jeszcze lepszy...

Tylko Doorsi zawsze swoje grają...

PS. A na polskim internetowym rozkładzie jazdy PKP pociągi na Pisz jeżdżą dalej 1.02, 2.02 itd... Powinni odszkodowania sk... płacić.
Kolejowy elementarz Warmii i Mazur! www.torowiskiem.prv.pl
Awatar użytkownika
Piotr Janik
InterCity
Posty: 300
Rejestracja: 29 wrz 2004, 16:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotr Janik »

I tu narzuca się pytanie, warte wysiłku zalogowania: kim jest Pani stojąca obok Prezesa :?:
Freien Strecken für freien Menschen!
Awatar użytkownika
Sebastian Marszał
ZWROTNICZY
Posty: 637
Rejestracja: 30 paź 2004, 21:59
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Sebastian Marszał »

W Piszu trochę ludków wsiadło i artykuły dostali
mgr inż. Sebastian Marszał
Awatar użytkownika
Piotr Janik
InterCity
Posty: 300
Rejestracja: 29 wrz 2004, 16:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotr Janik »

W Piszu trochę ludków wsiadło i artykuły dostali
Seba, co to było? Próba skrótowego ujęcia relacji z przejazdu, czy też próba odpowiedzi na moje pytanie – poprzez myśl nieskomplikowaną, jak konstrukcja podbijaka?
A ja tu w trosce o wizerunek medialny Klubu i dalszy jego rozwój oraz skuteczność działań... Próbuję skumać wszytko: szlochający Prezes, niewidzący przez zapuchnięte oczy, Adaś, zainteresowany wyłącznie uwodzeniem mechanika, Seba – przejęty misją, zaharowany, oblepiony plakatami...
Kto nie dostrzega związku między obliczem indywidualnym (fizis) a obliczem medialnym, niech zerknie poniżej, nie wdając się w personalne szczegóły. Wizerunek klubu można budować tak: :mrgreen:
Obrazek

albo tak: :twisted:

Obrazek

albo TAK:

Obrazek
Nie rozumiem, jak Koledzy mogli w takich okolicznościach zaniechać rekrutacji.
A może Pani zagląda na nasze forum? Gdyby zgodziła się Pani pełnić funkcję rzecznika prasowego KMK Olsztyn, na pewno zwolnilibyśmy Panią na sześć miesięcy z obowiązku płacenia składek :!: :idea: A ile linii można by wspólnie uratować... A ile niszczejących dworców i koszarek... :cool:
Freien Strecken für freien Menschen!
Przemek
Ekspres
Posty: 218
Rejestracja: 02 paź 2004, 09:55
Lokalizacja: Dobre Miasto

Post autor: Przemek »

Piotrek, czemu żeś tą fotkę z Prezesem i Laskami tak urżnął od prawej, wszak te dwie co tam są stoją też są "nie kulawe"... :mrgreen:
pozdrawiam,
Przemek Trzaskowski
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1140
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Przemek pisze:Piotrek, czemu żeś tą fotkę z Prezesem i Laskami tak urżnął od prawej, wszak te dwie co tam są stoją też są "nie kulawe"... :mrgreen:
Łooooo, i Przemo się wreszcie odezwał! :D

A do Piotra:

Piotrze, mam nadzieję, że mi nie odmówisz i w miarę wolnego czasu zaczniesz prowadzić stały wątek-felieton, coś w stylu "KMK Olsztyn na luźno"... :) Kurka, masz talent, a powyższy Twój post jest już nie pierwszym, który sprawił, że wylądowałem ze śmiechu na podłodze i długo się podnieść nie mogłem... ;)

Brawo! Oby tak dalej! :D

Pozdrawiam!
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Awatar użytkownika
Sebastian Marszał
ZWROTNICZY
Posty: 637
Rejestracja: 30 paź 2004, 21:59
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Sebastian Marszał »

Nio ja z plakatami dobre ale ja bym wolał aby tego typu akcji nie było w ogóle to było by lepiej.
mgr inż. Sebastian Marszał
Mechanik Urzadzeń Kolejow
Towarowy
Posty: 6
Rejestracja: 11 cze 2006, 13:56
Lokalizacja: C.K Kraków

Post autor: Mechanik Urzadzeń Kolejow »

:mrgreen:
Ostatnio zmieniony 04 lip 2007, 19:06 przez Mechanik Urzadzeń Kolejow, łącznie zmieniany 1 raz.
SmK kraków
ODPOWIEDZ