Classic Courier i inne sonderzugi
Moderatorzy: Sebastian Marszał, bastard
- Paweł Wagner
- EuroCity
- Posty: 455
- Rejestracja: 16 maja 2005, 22:45
- Kontakt:
Sonderzug Bernstein ponownie ma rozpocząć podróż po Polsce 18 lipca, będzie to prawdopodobnie ostatni kurs w tym roku. Na Warmii i Mazurach powinniśmy się go spodziewać w trzecim dniu podróży (niedziela), czyli podobnie jak przed miesiącem. Możliwe, iż szczegółowy rozkład będzie znany w przyszłym tygodniu.
Obszernie opisany program wycieczki pociągiem.
Obszernie opisany program wycieczki pociągiem.
Serdeczne dzieki za info. Z programu wynika ze pociag o dzwiecznej nazwie Jantar na Mazurach bedzie w dniach 19 - 21.07.08.
19.7 pod wieczor przejazd trasa Elblag - Frombork ------> noca do Mikolajek,
20.7 okolice Mikolajek, Krutynia, zakonczone grillem i piciem wodki marki Bizon,
21.7 Gierloz a po poludniu dalsza jazda pociagiem przez Brzesc (?) do Bialorusi i zwiedzanie Wilna.
Jesli sie uda, prosze zamiescic jego rozklad jazdy.
19.7 pod wieczor przejazd trasa Elblag - Frombork ------> noca do Mikolajek,
20.7 okolice Mikolajek, Krutynia, zakonczone grillem i piciem wodki marki Bizon,
21.7 Gierloz a po poludniu dalsza jazda pociagiem przez Brzesc (?) do Bialorusi i zwiedzanie Wilna.
Jesli sie uda, prosze zamiescic jego rozklad jazdy.
-
- Towos
- Posty: 36
- Rejestracja: 13 mar 2008, 19:59
- Lokalizacja: Susz
- Kontakt:
- Paweł Wagner
- EuroCity
- Posty: 455
- Rejestracja: 16 maja 2005, 22:45
- Kontakt:
Zamieszczam za pl.misc.kolej rozkład jazdy Bernsteinzuga:
Krzysztof Waszkiewicz na pl.misc.kolej pisze:Lok. EU07, Obciążenie 500, Dł.poc. 246
poc. SWPEi 170962/3 rel. WARSZAWA GROCHÓW - RZEPIN kursuje 18.VII
Wwa Grochów 6:43
Wwa Wschodnia 6:50/7:15
Wwa Centralna 7:23/7:27 pt
Wwa Zachodnia 7:31
Błonie 7:55/8:00
Sochaczew 8:18
Łowicz Gł 8:37
Kutno 9:14/9:24
Kłodawa 9:51.5/9:57.5 pt
Koło 10:09
Konin 10:26/10:31 pt
Września 11:11/11:46
Jarocin 12:45/13:10
Sulęcinek 13:44/13:51 pt
Środa Wlkp. 14:02
Poznań Górczyn 14:45/15:15 pt
Zbąszynek 16:22
Rzepin 17:19
poc. MMPEi 75700/1 rel. RZEPIN - GDAŃSK GŁÓWNY kursuje 18/19.VII
Rzepin 22:22
Zbąszynek 23:04
Poznań Główny 0:01/0:04
Poznań Antoninek 0:20
Konin 1:14
Koło 1:32
Kutno 2:05/2:10
Łowicz Gł 2:41
Sochaczew 2:56
Błonie 3:10
Wwa Zachodnia 3:31
Wwa Centralna 3:35
Wwa Wschodnia 3:42/3:45
Nasielsk 5:10
Ciechanów 5:33.5
Mława 5:51.5
Działdowo 6:02
Iława Główna 6:44
Malbork 7:31
Tczew 7:46/7:49
Gdańsk Główny 8:22
poc. SWPEi 10920 rel. GDAŃSK GŁÓWNY - TCZEW kursuje 19.VII
Gdańsk Główny 8:49
Tczew przyjazd 9:18
poc. SWPEi 60921 rel. TCZEW - GDAŃSK GŁÓWNY kursuje 19.VII
Tczew 11:05
Gdańsk Główny 11:32
Lok. EU07/SU42
poc. KHPE/Si 91700/1 rel. GDAŃSK GŁÓWNY - BRANIEWO kursuje 19.VII
Gdańsk Główny 11:56
Tczew 12:26
Malbork 12:43/16:30
Elbląg 17:05/17:20
Frombork 18:21/23:00 pt
Braniewo 23:30
Lok. SU42
poc. KHPS SWPSi 98700/1 rel. BRANIEWO - MIKOŁAJKI (EŁK) kursuje 20.VII
Braniewo 2:00
Orneta 3:13
Olsztyn Główny 4:30/4:40 pt
Czerwonka 5:19/5:21 pt
Mrągowo 6:10
Mikołajki 7:00/7:40 pt
Orzysz 8:23/8:38 pt
Ełk 9:30
Lok. SU45 / ET22
poc. SWPS MHPS/Ei 51700(51700) rel. (EŁK) KĘTRZYN - BREST CENTRALNY kursuje 21.VII
Ełk 8:03
Stare Juchy 8:24/8:32 pt;
Giżycko 9:02/9:17 pt
Kętrzyn 9:45/11:17
Giżycko 11:47/12:00 pt
Ełk 12:48/13:01
Grajewo 13:17/13:21
Białystok 14:27/14:39
Tłuszcz 16:01/16:04 pt
Arynów "z" 17:04
Pilawa 17:36
Łuków 18:56/18:57
Międzyrzec Podl. 19:25
Biała Podlaska 19:51/19:53
Terespol 20:39/21:49 pt
Granica Państwa 21:55
Brest Centralny przyjazd 22:09
poc. MHPEi 17700/1(17000) rel. BREST CENTRALNY - RZEPIN kursuje 1.VIII
Brest Centralny 0:10
Granica Państwa 0:21
Terespol 0:27/1:05
Biała Podlaska 1:55
Międzyrzec Podl. 2:13
Łuków 2:44/2:49
Siedlce 3:08
Mińsk Mazowiecki 3:37
Wwa Wschodnia 4:03/4:08
Wwa Centralna 4:15
Wwa Zachodnia 4:18
Błonie 4:42
Sochaczew 5:08
Łowicz Gł 5:25
Kutno 5:55/6:00
Barłogi 6:33
Konin 6:57 58
Września 7:32 37
Jarocin 8:38 52
Poznań Star 10:11 21
Palędzie 10:42 13:40
Zbąszynek 14:22
Rzepin 15:06
poc. SWPEi 71900/1 rel. RZEPIN - WARSZAWA GR. PARK kursuje 1/2.VIII
Rzepin 17:20
Zbąszynek 18:09
Poznań Górczyn 19:04 19:53
Poznań Franowa PFA 20:36 21:21
Swarzędz 21:36 21:41
Konin 22:48
Kutno 23:42/23:49
Łowicz Gł 0:27
Sochaczew 0:48/0:58
Błonie 1:20
Wwa Zachodnia 1:45/1:48
Wwa Centralna 1:53
Wwa Wschodnia 2:00/2:05
Wwa Grochów Park 2:14
- Paweł Wagner
- EuroCity
- Posty: 455
- Rejestracja: 16 maja 2005, 22:45
- Kontakt:
W newsie na TWB podany jest rozkład dla Classic Courier w dniach 23-29
http://rail.phototrans.eu/
23.05 Frankfurt n. Odrą - Poznań Główny
http://www.iwan.eu07.pl/twb/dnv/77700.htm
24.05 Poznań Główny - Toruń Główny
http://www.iwan.eu07.pl/twb/dnv/75700.htm
24.05 Toruń Główny - Olsztyn Główny - EU07
http://www.iwan.eu07.pl/twb/dnv/30715.htm
może ktoś potwierdzić iż dobrze wyczytałem, że pociąg ma blisko godzine postoju w Rudzienicach ??
26.05 Olsztyn Główny - Kaliningrad - SU45
http://www.iwan.eu07.pl/twb/dnv/55701.htm
27/28.05 - Kaliningrad - Malbork - SU45/EU07
http://www.iwan.eu07.pl/twb/dnv/55704.htm
29.05 - Malbork - Frankfurt n. Odrą
http://www.iwan.eu07.pl/twb/dnv/57700.htm
http://rail.phototrans.eu/
23.05 Frankfurt n. Odrą - Poznań Główny
http://www.iwan.eu07.pl/twb/dnv/77700.htm
24.05 Poznań Główny - Toruń Główny
http://www.iwan.eu07.pl/twb/dnv/75700.htm
24.05 Toruń Główny - Olsztyn Główny - EU07
http://www.iwan.eu07.pl/twb/dnv/30715.htm
może ktoś potwierdzić iż dobrze wyczytałem, że pociąg ma blisko godzine postoju w Rudzienicach ??
26.05 Olsztyn Główny - Kaliningrad - SU45
http://www.iwan.eu07.pl/twb/dnv/55701.htm
27/28.05 - Kaliningrad - Malbork - SU45/EU07
http://www.iwan.eu07.pl/twb/dnv/55704.htm
29.05 - Malbork - Frankfurt n. Odrą
http://www.iwan.eu07.pl/twb/dnv/57700.htm
- Grzegorz Kowalczyk
- Pospieszny
- Posty: 192
- Rejestracja: 11 lut 2007, 15:50
- Lokalizacja: Olsztyn
- darek600141
- Pospieszny
- Posty: 160
- Rejestracja: 21 sty 2007, 15:33
- Lokalizacja: Olsztyn
- Kontakt:
kursuje 6.VI.09
Olsztyn Główny - Kaliningrad
http://www.iwan.eu07.pl/twb/dnv/55701.htm
kursuje 7.VI.09
Kaliningrad - Gdańsk Główny - Tczew
http://www.iwan.eu07.pl/twb/dnv/55704.htm
kursuje 9.VI.09
Tczew - Gdańsk Główny - München
http://www.iwan.eu07.pl/twb/dnv/57700.htm
Reszta informacji na stronie:
http://rail.phototrans.eu/
Olsztyn Główny - Kaliningrad
http://www.iwan.eu07.pl/twb/dnv/55701.htm
kursuje 7.VI.09
Kaliningrad - Gdańsk Główny - Tczew
http://www.iwan.eu07.pl/twb/dnv/55704.htm
kursuje 9.VI.09
Tczew - Gdańsk Główny - München
http://www.iwan.eu07.pl/twb/dnv/57700.htm
Reszta informacji na stronie:
http://rail.phototrans.eu/
Pozdrowienia dla klubowiczów WMTMK Olsztyn