Ełckie i korszańskie parowozy

Historia dróg żelaznych;

Moderatorzy: Sebastian Marszał, bastard

Mecenas
Osobowy
Posty: 68
Rejestracja: 24 wrz 2009, 13:26

Post autor: Mecenas »

A na YT taki film się ukazał :)

Klik
jaroshh
Towarowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2015, 09:22

Post autor: jaroshh »

a tez widzialam ten filmik!
Referee
Ekspres
Posty: 211
Rejestracja: 03 lip 2007, 21:10
Lokalizacja: Wasilków

Re: Ełckie i korszańskie parowozy

Post autor: Referee »

Ol49-11 z pociągiem specjalnym w 1997 roku: https://www.facebook.com/groups/wmkolej ... &__tn__=-R
ksiezyc
Przyspieszony
Posty: 99
Rejestracja: 08 lut 2008, 12:52
Lokalizacja: Ciecierzyn
Kontakt:

Re: Ełckie i korszańskie parowozy

Post autor: ksiezyc »

Dzień dobry,
na dysku mam zapiski śp. Władysława Chrapka.
Jest tego prawie 9k stron i prawie 5GB miejsca i obejmuje przydziały chyba wszystkich parowozów jakie były na stanie PKP, choć nie tylko.
Jest rzeczą oczywistą, że zapiski te zawierają trochę dziur, błędów i nieścisłości.
Jak ktoś ma dużo czasu i niewiele mniej ochoty to może te zapiski przejrzeć i jakąś listę parowozów z Korsz i Ełku stworzyć.
Jakby ktoś był zainteresowany to można mnie molestować ....... hehehe

Bądźcie zdrowi.

Jarek
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie podejrzewałem, że na świecie jest tak wielu idiotów (C) Stanislaw Lem (1921-2006)
Referee
Ekspres
Posty: 211
Rejestracja: 03 lip 2007, 21:10
Lokalizacja: Wasilków

Re: Ełckie i korszańskie parowozy

Post autor: Referee »

Ja byłbym zainteresowany parowozami z szopy Białystok.
ksiezyc
Przyspieszony
Posty: 99
Rejestracja: 08 lut 2008, 12:52
Lokalizacja: Ciecierzyn
Kontakt:

Re: Ełckie i korszańskie parowozy

Post autor: ksiezyc »

Referee pisze: 19 lip 2020, 18:21 Ja byłbym zainteresowany parowozami z szopy Białystok.
Napisałem jasno, że można mnie molestować.

Bądźcie zdrowi.

Jarek
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie podejrzewałem, że na świecie jest tak wielu idiotów (C) Stanislaw Lem (1921-2006)
siennawaw

Re: Ełckie i korszańskie parowozy

Post autor: siennawaw »

Jakby to głupio nie brzmiało, czy wiesz może gdzie stacjonowały Ol49 i gdzie w latach 60/70/80 można je było spotkać? Z góry dziękuje za pomoc, jakby co przywiozę dobrą butelkę w podziękowaniu ... za zdjęcia też z góry dziękuje. Chce odtworzyć kawałek w skali Z, w połowie sierpnia, będę miał Ol49 w skali Z.
Maciek
ksiezyc
Przyspieszony
Posty: 99
Rejestracja: 08 lut 2008, 12:52
Lokalizacja: Ciecierzyn
Kontakt:

Re: Ełckie i korszańskie parowozy

Post autor: ksiezyc »

siennawaw pisze: 24 lip 2020, 16:08 Jakby to głupio nie brzmiało, czy wiesz może gdzie stacjonowały Ol49 i gdzie w latach 60/70/80 można je było spotkać?
Nie wiem ale mógłbym to ustalić. Problem jest taki, że nie mam czasu na takie rzeczy.
Niestety musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać aż udostępnię odpowiednie kwity znaczy się służbowe RJ.
Może to potrwać nawet rok.

Bądźcie zdrowi.

Jarek
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie podejrzewałem, że na świecie jest tak wielu idiotów (C) Stanislaw Lem (1921-2006)
ODPOWIEDZ