Apel o pomoc w założeniu katalogu

Historia dróg żelaznych;

Moderatorzy: Sebastian Marszał, bastard

bastard
ZWROTNICZY
Posty: 362
Rejestracja: 06 mar 2007, 20:29

Post autor: bastard »

Potrzeby jednomyślności nie musi być, ale jest Regulamin tego forum.
Proponuję najpierw przeczytać § 4 dotyczący porządku tematycznego na forum a dopiero później dyskutować i mieć pretensje !
Awatar użytkownika
Rainy31
Pospieszny
Posty: 162
Rejestracja: 17 lip 2010, 01:49
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Rainy31 »

Panowie, po co ta gorąca dyskusja! Spis zawierający informacje, jakim rozkładem służbowym kto ma chęć się dzielić lub wymieniać, powinien być dostępny dla wszystkich. Na dzień dzisiejszy jest tego bardzo niewiele, ale rozkładów służbowych tak w ogóle jest ogromna masa, stąd taki dział powinien być wydzielony z racji potencjalnej objętości. Mam nadzieję, że gdy zaistnieje, powoli będzie się rozrastał. Zamierzam rozpropagować go wśród członków innych forów, by stał się ogólnopolską bazą danych. Ale wpierw musi zaistnieć.
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Rainy31 pisze:Spis zawierający informacje, jakim rozkładem służbowym kto ma chęć się dzielić lub wymieniać, powinien być dostępny dla wszystkich.
Zgodnie z sugestiami dział "Archiwalne rozkłady jazdy" - na razie na próbę - został udostępniony również osobom niezarejestrowanym na naszym Forum.
Rainy31 pisze:Na dzień dzisiejszy jest tego bardzo niewiele, ale rozkładów służbowych tak w ogóle jest ogromna masa, stąd taki dział powinien być wydzielony z racji potencjalnej objętości.
Na razie osobnego działu nie będziemy tworzyli. Istniejący dział "Archiwalne rozkłady jazdy" powinien wystarczyć i obejmować zarówno rozkłady sieciowe, jak i służbowe.

Pozdr.

AD
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Awatar użytkownika
Rainy31
Pospieszny
Posty: 162
Rejestracja: 17 lip 2010, 01:49
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Rainy31 »

Dzięki za znalezienie rozwiązania. Proponuję zatem za kilka dni usunąć niniejszy wątek, jako że miał on roboczy charakter. Nie ma potrzeby, by zajmował miejsce.
fastcracker
Pospieszny
Posty: 116
Rejestracja: 25 gru 2011, 20:59
Lokalizacja: koło łodzi

Post autor: fastcracker »

w dokumencie powinny być też linki do materiałów
Awatar użytkownika
Rainy31
Pospieszny
Posty: 162
Rejestracja: 17 lip 2010, 01:49
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Rainy31 »

Mam nadzieję, że Administracja zgodnie z moją prośbą usunie wkrótce ten wątek. Udało się dopracować sposób porządkowania informacji. Mój formularz, który tchnie na kilometr amatorszczyzną, do niczego nie będzie potrzebny.

Do dzieła muszą po prostu wkroczyć kolekcjonerzy, tak jak to zrobił Kolega fastcracker. Zamieścił wykaz tego co było wydane w roku 1990 w załączniku do swego ostatniego postu w wątku "Rozkłady służbowe z 1990". Bardzo jestem za to wdzięczny i mam nadzieję, że jeszcze nam pomoże.

Wystarczy zatem, że w jednym z początkowych postów w wątku poświęconym danemu rokowi doświadczony kolekcjoner zamieści taki wykaz, a wtedy nawet zupełny laik będzie w stanie zorientować się w jakim zeszycie trzeba szukać linii, która go interesuje. Są też tacy z nas, którzy posiadają kilka służbowych rozkładów, ale nie przywiązują do nich specjalnej wagi. Liczę na to, ze obecna akcja pobudzi ich do sprawdzenia, co mają i podzielenia się z innymi, dla których te rozkłady mogą być bardzo potrzebne.
ODPOWIEDZ