Pokaz makiety w Dobrym Mieście

Informacje na temat działań modelarzy kolejowych z Warmińsko - Mazurskiego Towarzystwa Miłośników Kolei w Olsztynie;

Moderator: Sebastian Marszał

Przemek
Ekspres
Posty: 218
Rejestracja: 02 paź 2004, 09:55
Lokalizacja: Dobre Miasto

Pokaz makiety w Dobrym Mieście

Post autor: Przemek »

W dniu 26.03.2006 (niedziela) godz 14-17 oraz 27.03.2006(poniedziałek) godz 17-19 w Miejskim Centrum Kultury przy ul.Grudziądzkiej w Dobrym Mieście odbędzie się prezentacja tzw."olsztyńskiej" części makiety PTMKŻ. Organizacja przebiegła w sposób nieco partyzancki, stąd tak późno o tym piszę. Jest to dobra okazja żeby zobaczyć nasze dzieło w całej okazałości, więc może potaktujemy to jako swego rodzaju "zebranie specjalne" i spotakamy się na tę okoliczność? Nie ukrywam że jest też potrzebna pomoc przy skręcaniu i obsłudze. Czy mogę więc liczyć na przybycie kogoś jeszcze z grona KMK-OL?
pozdrawiam,
Przemek Trzaskowski
Przemek
Ekspres
Posty: 218
Rejestracja: 02 paź 2004, 09:55
Lokalizacja: Dobre Miasto

Post autor: Przemek »

Pokaz makiety za nami. Spotkał się raczej z umiarkowanym żeby nie powiedzieć słabym zainteresowaniem ludności tubylczej DM.Niestety również z członków KMK OL będących w Olsztynie i okolicach nie przybył nikt, co kolejny raz potwierdziło tezę o czysto fikcyjnym charkterze tej organizacji :? :evil:
pozdrawiam,
Przemek Trzaskowski
Awatar użytkownika
Anrep
Pospieszny
Posty: 193
Rejestracja: 03 lis 2005, 20:42

Post autor: Anrep »

Witam!

Szkoda, że tubylcy nie dopisali, ale tak to bywa z tubylcami. Sam chętnie pokazałbym małoletnim MK makietę, ale wcześniej nie słyszałem o tym.
Czyżbym przeoczył zapowiedź?
Następny pokaz, dobrze nagłośniony, uda się na 100 procent.

Pozdrawiam
ruszyła maszyna po szynach ospale
Leszek Lewiński
EuroCity
Posty: 425
Rejestracja: 24 wrz 2004, 20:13
Lokalizacja: Reda

Post autor: Leszek Lewiński »

Ciekaw jestem jak makieta przetrzymała ten pokaz - zwłaszcza w poniedziałek... :?:
L.L.
Przemek
Ekspres
Posty: 218
Rejestracja: 02 paź 2004, 09:55
Lokalizacja: Dobre Miasto

Post autor: Przemek »

Makieta na szczęście przetrzymała poniedziałkowe wizyty szkół bez strat w ludziach i sprzęcie. Dzieci były zawiedzione że po makiecie nic nie jeździ. Szkoda że Dom kultury nie uzgodnił tego ze mną od razu, to bym wziął wolne i przyszedł pokazać tabor w ruchu. W godzinach kiedy byłem przy makiecie, ludzi było nie zawiele, jednak ci którzy przyszli zostawali długo, nie bardzo mogli się oderwać od makiety tak im się podobało.
pozdrawiam,
Przemek Trzaskowski
Awatar użytkownika
Łukasz DM
Pospieszny
Posty: 101
Rejestracja: 04 kwie 2006, 14:52
Lokalizacja: Dobre Miasto
Kontakt:

Post autor: Łukasz DM »

Witam, jestem z Dobrego Miasta i na pokaz makiety się udałem w niedziele. Nie wiem czy to był początek składania makiety bo była bardzo niewilka(chyba jeden odcinek). Fakt, całe to spotkanie było słabo nagłośnione, mi sie podobało. Pozdrawiam :)
Bernard
High-speed
Posty: 701
Rejestracja: 02 paź 2004, 10:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Bernard »

Przemek masz może zdjęcia z pokazu?
"Uwaga Grupa! Kierunek wschód! Tam musi być jakaś cywilizacja!"
Przemek
Ekspres
Posty: 218
Rejestracja: 02 paź 2004, 09:55
Lokalizacja: Dobre Miasto

Post autor: Przemek »

Jakieś zdjęcia mam :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
pozdrawiam,
Przemek Trzaskowski
Bernard
High-speed
Posty: 701
Rejestracja: 02 paź 2004, 10:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Bernard »

Fajny jest ten nudysta na przepuście :wink:
"Uwaga Grupa! Kierunek wschód! Tam musi być jakaś cywilizacja!"
Przemek
Ekspres
Posty: 218
Rejestracja: 02 paź 2004, 09:55
Lokalizacja: Dobre Miasto

Post autor: Przemek »

To nie nudysta , ma slipki i to żółte! Jest przedstawicielem miejscowego bikiniarstwa,i chce się tylko popisać przed lokalną pięknością- tą co siedzi na kamieniu.Mała poruta nie zaszkodzi.Chłopak ma silną konkurencję- obok Warszawy siedzi syn lekarza, a w 1968 roku samochód, nawet taty to nie w kij dmuchał... :wink: :D
pozdrawiam,
Przemek Trzaskowski
ODPOWIEDZ