wyjazd do Poznania

Informacje na temat działań modelarzy kolejowych z Warmińsko - Mazurskiego Towarzystwa Miłośników Kolei w Olsztynie;

Moderator: Sebastian Marszał

Przemek
Ekspres
Posty: 218
Rejestracja: 02 paź 2004, 09:55
Lokalizacja: Dobre Miasto

wyjazd do Poznania

Post autor: Przemek »

Witam,

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na wspólny wyjazd do Poznania na Mistrzostwa Polski Modelarzy Kolejowych. W programie min. pokaz zmontowanej w całosci makiety PTMKZ KMK Olsztyn. Ponadto kibicowanie dla SM 42 Arka Kozłowskiego, którą pozwoliłem sobie zgłosic do konkursu "Polski Model Roku" .Termin wyjazdu: niedziela 24 pażdziernik, środek lokomocji:pociąg.
pozdro,
Przremek
Tomek
Ekspres
Posty: 248
Rejestracja: 25 wrz 2004, 20:32
Lokalizacja: Pisz/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Tomek »

Piszę się
Awatar użytkownika
Bartek
Towarowy
Posty: 14
Rejestracja: 24 wrz 2004, 20:59
Lokalizacja: Allenstein

Post autor: Bartek »

Bardzo dobrze!

Oczywiście jak najbardziej piszę się i cieszę że wybraliście jedyny słuszny środek transportu :)

Pozdrawiam!
Jeszcze kilka dni i uwierzę we wszystkie teorie ultralewicowych, rewolucyjnych i walczących czynnie wrogów społeczeństwa konsumpcji
Marcin W
Towarowy
Posty: 12
Rejestracja: 17 paź 2004, 21:44
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Marcin W »

Ja też jade, z tym że spotkam się z Wami na miejscu w Poznaniu, bo wyjeżdżam w sobote troche pozwiedzać. Napiszcie o której planujecie powrót bo kupuje jedyny słuszny bilet więc musze wrócić do 24 w niedziele. Na targach znajde Was telefonicznie.
Tomek
Ekspres
Posty: 248
Rejestracja: 25 wrz 2004, 20:32
Lokalizacja: Pisz/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Tomek »

Mała zmiana planów u mnie. Na 90% pojadę ale.....samochodem (już słyszę to uuuuuuuuuu... w tle).
Po prostu Agnieszka uparła się żeby jechać na tę wystawę. A jak Agnieszka to i mała. A może będę miłą jeszcze dodatkowe dwie osoby na pokładzie. W sumie to i dobtrze bo będzie nas więcej z Olsztyna (i okolic).
Gość

Post autor: Gość »

Uwaga jadący pociągiem!

proponuje spotkać sie w niedziele o 6.10 koło kas. pociag odjeżdża o 6.22

pozdrwiam,
Przemek
ODPOWIEDZ