SU46

Informacje na temat działań modelarzy kolejowych z Warmińsko - Mazurskiego Towarzystwa Miłośników Kolei w Olsztynie;

Moderator: Sebastian Marszał

Awatar użytkownika
Darek
Przyspieszony
Posty: 78
Rejestracja: 28 cze 2009, 11:02
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

SU46

Post autor: Darek »

Witam,
lokomotywy SU46 odeszły w zapomnienie, jak cała dawna kolej, w związku z tym faktem chciałem uwiecznić lokomotywę SU46 w modelu.
Modelu oczywiście kartonowym w skali 1:25 i dostępnym dla każdego a więc w formie dokładnej wycinanki kartonowej.
No cóż , jak to w Polsce, są tysiące zdjęć lokomotyw w ruchu na postoju , niestety chyba nikt nie zadbał o stronę techniczną ponieważ brak dostępu do jakiejkolwiek dokumentacji tej lokomotywy.
Zdjęć jak pisałem są tysiące, ale np jak wygląda kabina poza lampkami i zegarami na pulpicie to też nikt nie wie :-) i zdjęć nie ma :-(.
Moja prośba do czytających jeszcze to forum, być może ktoś ma zdjęcia kabiny (ściany podłoga , sufit, fotele), szukam też schematu , planu układu hamulca na wózku, zbiornika paliwa (dokładnie wyglądu jego górnej części i na czym on wisi).
Może ktoś ma dostęp do dokumentacji fabrycznej o ile nie zasiliła miejscowej kotłowni.
Proszę o info i ewentualne zdjęcia , tutaj lub na maila metalartXvp.pl (gdzie zamiast X proszę wstawić @.
Pozdrawiam i z góry dziekuję :-)
Stellwerk

Post autor: Stellwerk »

Sprawdzałes w w bibliotece muzeum kolejowego w Warszawie?
Awatar użytkownika
Darek
Przyspieszony
Posty: 78
Rejestracja: 28 cze 2009, 11:02
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Darek »

Niestety, nie mam czasu na jeżdżenie po warszawkach, a po drugie zapewne niczego tam nie mają, wielu już tam było :-)
Awatar użytkownika
Darek
Przyspieszony
Posty: 78
Rejestracja: 28 cze 2009, 11:02
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Darek »

Dzięki koledze Mawerick udało się , modele już gotowe(SU46 i SP47).
Pozdrawiam:-)
ODPOWIEDZ