Powszechny spis ludności...

Uwagi dotyczące Forum dyskusyjnego WMTMK Olsztyn;

Moderatorzy: Sebastian Marszał, bastard

Czy zgadzacie się na realizację przedstawionego pomysłu?

Czas głosowania minął 18 maja 2006, 23:51

Tak
4
100%
Nie
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 4

Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Powszechny spis ludności...

Post autor: Adam Dąbrowski »

Hej!

Poświęciłem dzisiaj troszkę czasu, aby dokonać małych zmian na tutejszym Forum. Mam jeszcze jedno pytanie do Was. Czy zgadzacie się na usunięcie profili tych wszystkich Forumowiczów, którzy nie napisali do dziś ani jednej wiadomości? Ma to na celu określenie bardziej wiarygodnej liczby wszystkich Użytkowników i usunięcie tzw. martwych dusz. Jednocześnie informuję, że brak własnego profilu nie przeszkadza w czytaniu Forum, uniemożliwia jedynie pisanie wiadomości.

Skasowany profil będzie można w zwykły sposób utworzyć od nowa.

Zakładam ankietę roboczą na czas tygodnia.

Pozdrawiam!
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

"Martwe dusze" zostały wykasowane zgodnie z wynikiem głosowania. W każdym momencie zainteresowani mogą założyć nowy profil. Operacja miała charakter czysto techniczny.

Pozdrawiam!
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
hanc
Towarowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2006, 21:11

Post autor: hanc »

ja tego nie popieram :!: interesuje sie koleja ale nie mam takiej wiedzy zeby sie wypowiadac. Moze za pare lat taka wiedze posiade ale kasowanie mi konta napewno w tym nie pomoze ....
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

hanc pisze:ja tego nie popieram :!: interesuje sie koleja ale nie mam takiej wiedzy zeby sie wypowiadac. Moze za pare lat taka wiedze posiade ale kasowanie mi konta napewno w tym nie pomoze ....
Powtarzam, że zabieg miał formułę czysto techniczną - z ręką na sercu mówię: nikomu nie miało to zrobić na złość!!! W wakacje Forum znajdzie się prawdopodobnie na nowym serwerze, wtedy tez postaramy się poprawić je pod względem technologicznym (nowe funkcje, większa automatyzacja). Do tego czasu musimy wytrzymać jakoś. Proszę o trochę wyrozumiałości, bo mam wrażenie, że ostatnio czego bym tutaj nie zrobił, to jest źle...

Pozdrawiam!

PS: Hanc, była przecież tygodniowa ankieta. Dlaczego nie ma ani jednego głosu sprzeciwu? I dlaczego głosów oddano 4, gdy ciagle jest nas na Forum około 100 osób???
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Awatar użytkownika
CM
Ekspres
Posty: 270
Rejestracja: 05 cze 2005, 15:23
Lokalizacja: Arys-Posen-Bromberg
Kontakt:

Post autor: CM »

Krok może drastyczny, ale co pewien czas posprzątać trzeba.
A przecież jak ktoś chce tylko poczytać, to nie trzeba koniecznie być zajestrowanym. Na innych forach jest zablokowana możliwość oglądania fotek (dla niezarejestrowanych), a tu każdy wszystko widzi...

PS. Sam się zarejestrowałem prawie po roku - dopiero po przystawieniu pistoletu do głowy :twisted:
Kolejowy elementarz Warmii i Mazur! www.torowiskiem.prv.pl
Zablokowany