Skład administracji Forum Dyskusyjnego WMTMK Olsztyn

Uwagi dotyczące Forum dyskusyjnego WMTMK Olsztyn;

Moderatorzy: Sebastian Marszał, bastard

Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Skład administracji Forum Dyskusyjnego WMTMK Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Witam!

Jakieś dwa tygodnie temu zaproponowałem, ażeby wprowadzić na Forum drugiego moderatora. Wiadomo, co dwie głowy to nie jedna, jeśli jeden z moderatorów odcięty na jest dłużej od komputera, zawsze czuwa ten drugi. Ot, takie udogodnienie.

Dwa dni temu doczekałem się wreszcie konkretnego odzewu. Napisała do mnie Małgosia z Kwidzyna, ukryta na naszym Forum pod nickiem "malgos". O ile uda mi się przekonać Was do tej kandydatury, to zostaniemy bodaj pierwszym w Polsce forum kolejowym z kobietą na stanowisku administracyjnym! ;)

A poważnie. Małgosia znana jest niektórym z Was zarówno z Forum Eksploracja, jak też osobiscie. Na "Eksploracji" piastuje stanowisko moderatorskie, co pozwala sądzić, że na rzeczy się zna. :) Jako, że Jej propozycja jest konkretna, ja jestem na tak. Oczekuję Waszych opinii, a jeśli nie będzie większego sprzeciwu, to Małgosia zostanie moderatorką.

Jednocześnie przypominam, ze stanowisko moderatorskie to tak naprawdę funkcja techniczna. Moderator czuwa nad porządkiem na Forum, edytuje wadliwie napisane posty, ewentualnie usuwa posty łamiące regulamin, którego u nas nie ma. ;) Wiadomo, o co chodzi: spam, teksty obraźliwe. Jako, że do tej pory jest u nas bardzo spokojnie, mam nadzieję, że tak pozostanie i że moderatorzy nie będą mieli wiele pracy.
Ostatnio zmieniony 17 gru 2016, 20:23 przez Adam Dąbrowski, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
boo
Towarowy
Posty: 13
Rejestracja: 19 wrz 2005, 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: boo »

myśle że to dobry pomysł- podobno kobiety są mniej konfliktowe :)
malgos
Osobowy
Posty: 66
Rejestracja: 20 lip 2005, 14:37
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

Post autor: malgos »

Skoro oficjalnie przedstawiono moją kandydaturę to wypada choć troszkę odezwać się więcej niż jednym zdaniem :D (choć to trudne bo nie potrafię zbytnio się rozpisywać - stanowczo wolę Was czytać :mrgreen: i oglądać), wydaje mi się że admin w pełni mnie przedstawił a ja nie lubię pisać o sobie :wink: ale chętnie odpowiem na każde pytanie (no prawie każde... :wink: ).
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Jak do tej pory nie widzę sprzeciwu. Na ewentualne opinie, zapytania, sugestie czekam do niedzieli, przy ich braku od poniedziałku Małgosia zacznie pełnić funkcję moderatorki. :)
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Bernard
High-speed
Posty: 701
Rejestracja: 02 paź 2004, 10:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Bernard »

Małgoś ja poproszę o wklejenie parę zdjęć kotków :)
"Uwaga Grupa! Kierunek wschód! Tam musi być jakaś cywilizacja!"
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Niniejszym oświadczam, że Małgosia została moderatorką działów ogólnokolejowych. :)

PS: Benek, o jakie kotki Ci chodzi? :D
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
malgos
Osobowy
Posty: 66
Rejestracja: 20 lip 2005, 14:37
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

Post autor: malgos »

admk1985 pisze: PS: Benek, o jakie kotki Ci chodzi? :D
Kotki urzędują na eksploracji :D - jest ich tam cała masa :D
Bernard
High-speed
Posty: 701
Rejestracja: 02 paź 2004, 10:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Bernard »

Ale ja chciałbym tutaj je zobaczyć. :)
"Uwaga Grupa! Kierunek wschód! Tam musi być jakaś cywilizacja!"
malgos
Osobowy
Posty: 66
Rejestracja: 20 lip 2005, 14:37
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

Post autor: malgos »

Od momentu (8.01.2006) kiedy miałam przyjemność zostać Waszą moderatorką minęło już trochę czasu więc pora na malutkie podsumowanie :D
Kręcę się po różnych forach, mniej lub bardziej "zatłoczonych" :wink: ale żadne nie jest tak "karne" i bezbłędne jak to... Moja praca tutaj głównie polega czasami na delikatnym rozdzieleniu "sklejonych" słówek, małych poprawek ortograficznych, czasem poprawy cytatu. Praca moderatora na forum PTMKŻ Olsztyn to sama przyjemność i nie mówię tego aby się komukolwiek przypodobać :mrgreen:
Tutaj panuje spokój, konkret i historia.
A! Obiecuję też czasami się odezwać, choć nie posiadam takiej wiedzy i samozaparcia jak CM, Lyck, admin i wszyscy użytkownicy których w tej chwili nie jestem w stanie wymienić to postaram się choć czasem jakąś fotkę podrzucić (właśnie kompletuję i kataloguję swoje zbiory :mrgreen: ).
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Masz rację Małgosiu, generalnie to nie ma co tu moderować... :) Od czasu do czasu zdarza mi się jedynie usuwać jakieś podejrzane profile. W każdym razie dobrze, że taki tu spokój i kultura - oby tak dalej!
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Administracja Forum

Post autor: Adam Dąbrowski »

Witam,

informuję, że w dniu dzisiejszym (22.01.2014) użytkownik @bastard został nowym moderatorem Forum WMTMK Olsztyn, z uprawnieniami do moderacji działów Dokumentacja kolejowa (Warmia i Mazury) oraz Dokumentacja kolejowa (ogólna). Jednocześnie przypominam, jaki jest obecnie skład administracji:

1. @Adam Dąbrowski - administrator: sprawy formalne
2. @Paweł Wagner - administrator: sprawy techniczne
3. @Sebastian Marszał - moderator: Działalność WMTMK Olsztyn, Modelarze WMTMK Olsztyn
4. @Rainy31 - moderator: Służbowe rozkłady jazdy pociągów
5. @bastard - moderator: Dokumentacja kolejowa (Warmia i Mazury), Dokumentacja kolejowa (ogólna)

W przypadku kontaktu z administracją w sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum prośba o to, aby czynić to zgodnie z wymienionym wyżej podziałem kompetencji.
Ostatnio zmieniony 18 mar 2014, 23:54 przez Adam Dąbrowski, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Witam,

informuję, że w dniu dzisiejszym (18.03.2014) użytkownik @ksiezyc został nowym moderatorem Forum WMTMK Olsztyn, z uprawnieniami do moderacji działu Sieciowe rozkłady jazdy pociągów.

Obecny skład administracji:

1. @Adam Dąbrowski - administrator: sprawy formalne
2. @Paweł Wagner - administrator: sprawy techniczne

3. @Sebastian Marszał - moderator: Działalność WMTMK Olsztyn, Modelarze WMTMK Olsztyn
4. @Rainy31 - moderator: Służbowe rozkłady jazdy pociągów
5. @bastard - moderator: Dokumentacja kolejowa (Warmia i Mazury), Dokumentacja kolejowa (ogólna)
6. @ksiezyc - moderator: Sieciowe rozkłady jazdy pociągów


W przypadku kontaktu z administracją w sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum prośba o to, aby czynić to zgodnie z wymienionym wyżej podziałem kompetencji.
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Witam,

informuję, że w dniu dzisiejszym (09.06.2014) wszyscy moderatorzy otrzymują prawo do moderowania działów:

:arrow: Kolej wczoraj
:arrow: Kolejowe muzeum
:arrow: Kolej dziś
:arrow: Imprezy i wycieczki
:arrow: Wszystko o forum
:arrow: Bocznica

Uprawnienia do moderowania pozostałych działów pozostają zgodnie z dotychczasowym porządkiem.
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Witam,

informuję, że z dniem 1 stycznia 2015 r. z pełnienia funkcji moderatora zrezygnował użytkownik @Rainy31. Taką możliwość przewiduje §2 p. 6) lit. b) regulaminu. Za dotychczasową pomoc w doglądaniu Forum WMTMK Olsztyn i kilka ciekawych inicjatyw związanych z archiwalną dokumentacją użytkownikowi @Rainy31 bardzo dziękuję i oczywiście zachęcam do korzystania z Forum jako zwykły użytkownik.

Doraźnie - do czasu wyłonienia nowej osoby chętnej przejąć obowiązki @Rainy31 - działem "Służbowe rozkłady jazdy pociągów" zaopiekuję się ja.
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Stellwerk

Post autor: Stellwerk »

Adam Dąbrowski pisze: z dniem 1 stycznia 2015 r. z pełnienia funkcji moderatora zrezygnował użytkownik @Rainy31. Taką możliwość przewiduje §2 p. 6) lit. b) regulaminu.
Miło wiedziec, że bycie moderatorem to nie dożywocie :roll:
ODPOWIEDZ