Informacje o zebraniach WMTMK Olsztyn

Wszystko o działalności Warmińsko - Mazurskiego Towarzystwa Miłośników Kolei w Olsztynie;

Moderator: Sebastian Marszał

Tomek
Ekspres
Posty: 248
Rejestracja: 25 wrz 2004, 20:32
Lokalizacja: Pisz/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Tomek »

Mały problem. Właśnie otowrzyłem pocztę dowiedziałem się że 1 kwietnia (m.in.) mam szkolenie z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Godzina 12.00 wygląda na raczej niemożliwą z mojej strony. Pewnie i 15.00 tez tak sobie.

Chyba będzie ktoś musiał przejąć moje obowiązki.
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Tomek pisze:Mały problem. Właśnie otowrzyłem pocztę dowiedziałem się że 1 kwietnia (m.in.) mam szkolenie z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Godzina 12.00 wygląda na raczej niemożliwą z mojej strony. Pewnie i 15.00 tez tak sobie.

Chyba będzie ktoś musiał przejąć moje obowiązki.
Walne bez Prezesa?! Nie umiem sobie tego wyobrazić. Trzeba coś wykombinować. Nowa godzina? Kto ma pomysł?
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Tomek
Ekspres
Posty: 248
Rejestracja: 25 wrz 2004, 20:32
Lokalizacja: Pisz/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Tomek »

15.00 - 16.00 postaram się wyrobić. Naprawdę nie ode mnie to zależy i nic nie mogę obiecać
Awatar użytkownika
Błażej
Osobowy
Posty: 51
Rejestracja: 24 kwie 2005, 21:58
Lokalizacja: Nowe Miasto Lubawskie

Post autor: Błażej »

HEhe ja napewno wpadne 1 kwietnia na zjazd ;) Jakub mnie namówił :P a skoro będe mile widziany to czemu nie :D
..::We must save Polish railroad::..
Awatar użytkownika
Bartek
Towarowy
Posty: 14
Rejestracja: 24 wrz 2004, 20:59
Lokalizacja: Allenstein

Post autor: Bartek »

będziemy.

BP
Jeszcze kilka dni i uwierzę we wszystkie teorie ultralewicowych, rewolucyjnych i walczących czynnie wrogów społeczeństwa konsumpcji
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

To którą godzinę uznajemy za ostateczną? Niech ktoś z władz klubowych podejmie wiążącą decyzję. :)

Pozdrówka!
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Przemek
Ekspres
Posty: 218
Rejestracja: 02 paź 2004, 09:55
Lokalizacja: Dobre Miasto

Post autor: Przemek »

Ja nie jestem z władz klubowych, ale sądze że zebranie powinno się odbyć o 15.00, tak zeby Tomek zdążył dojechać. Jak słusznie zauważyłeś zebranie bez Prezesa i Skarbnika w jednej osobie jest pozbawione sensu.
pozdrawiam,
Przemek Trzaskowski
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Zróbmy więc tak.

12:00 otwarcie WTI dla wszystkich chętnych (ja stawię się na miejscu o 12)
12:00 - 15:00 spotkanie wolne
15:00 walne zebranie KMK Olsztyn


Pozdrawiam!
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Tomek
Ekspres
Posty: 248
Rejestracja: 25 wrz 2004, 20:32
Lokalizacja: Pisz/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Tomek »

Potwierdzam.
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Hej!

No i już po walnym. Niestety, wiele osób do nas nie dotarło, więc niedosyt w dalszym ciągu pozostaje. Było to więc bardziej spotkanie robocze, niż rzeczywiste walne. Mimo to sporo rzeczy ustaliliśmy.

1. Organizujemy imprezę drezynową na orneckiej bocznicy w czerwcu (Przemek, przypomnij konkretną datę, bo nie wziąłem dokumentacji do Gdańska). Jest to już pewne.

2. Zmierzamy do organizacji drezynowej eskapady koleją nadzalewową. Odbędzie się ona najprawodpodobniej w sierpniu, będzie to przynajmniej dwudniowa wycieczka z namiotami. Trzeba jednak znaleźć taki termin, w którym nie będą jechać Niemcy.

3. Wprowadzamy redakcyjne sito w odniesieniu do zawartości strony klubowej. Teksty pisane przed umieszczeniem ich w Internecie należy podsyłać do Przemka lub do mnie, Piotr Janik zajmuje się selekcją fotografii.

4. Poprawiamy komunikację w ramach klubu. Od tej pory żadne imprezy i przejazdy nie mogą się odbywać poza wiedzą któregokolwiek z klubowiczów. Głównym medium informacyjnym jest niniejsze Forum, osoby pozbawione dostępu do sieci będą powiadamiane drogą telefoniczną.

Resztę niech dopiszą inni! :)

Dziękujemy wszystkim za obecność, zwłaszcza tym, którzy trochę się musieli najechać, by do nas dotrzeć (Piotr, Kuba i Błażej).

Pozdrawiam!

PS: Zachęcam do komentowania zebrania przez pozostałych uczestników.
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
kwasny1410
Towarowy
Posty: 15
Rejestracja: 15 mar 2006, 11:09
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: kwasny1410 »

Witam, na nieoficjalnej części zebrania padł pomysł, aby utworzyć jeden wątek dotyczący obecnośći na spotkaniach KMK. Chodzi o to abym ja lub kto inny za tydzień nie pocałował klamki wieży ciśnień :) W niniejszym otwieram taki wątek.
kwasny1410
Towarowy
Posty: 15
Rejestracja: 15 mar 2006, 11:09
Lokalizacja: Olsztyn

[Ogłoszenia] W najbliższym tygodniu na WTI

Post autor: kwasny1410 »

Proszę o wpisywanie poniżej deklaracji obecności na każdą najbliższą sobotą...

08.04 ja przybedę na pewno z moimi skromnymi modelikami. :) Muszę je tylko lekko wyremontować, urwały się niektóre poręcze i popsuły pantografy.
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

To prawda.

Podczas części nieoficjalnej sobotniego zebrania doszliśmy do wniosku, że warto by pisać o planach na każde cotygodniowe spotkanko w WTI. Chodzi o to, by przewidzieć frekwencję i przybliżoną tematykę rozmów. Będzie to także informacja dla ewentualnych gości.

Przypominam również, że podczas części oficjalnej nie zmieniliśmy terminu spotkań. Zbieramy się wedle możliwości w każdą sobotę o godzinie 15:00.

Zapraszam do wpisywania się na listy obecności. :)

Pozdrówka!
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Tomek
Ekspres
Posty: 248
Rejestracja: 25 wrz 2004, 20:32
Lokalizacja: Pisz/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Tomek »

Ja będe na walnym PTMKŻ w Gdyni.
Tomek
Ekspres
Posty: 248
Rejestracja: 25 wrz 2004, 20:32
Lokalizacja: Pisz/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Tomek »

8 kwietnia jako, ze mnie nie będzie, wieżę otworzy towarzysz Bartek.
ODPOWIEDZ